xPlay Gaming
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Rank Up/Down/Avertisment

In jos

Rank Up/Down/Avertisment Empty Rank Up/Down/Avertisment

Mesaj  HimPex Mier Aug 04, 2010 5:10 am

!!! NOUA MODALITATE DE RANK UP/DOWN !!!
Pentru Rank UP :
rank 2 => 30 de contracte + o saptamana vechime de la rank 1
rank 3 => 45 de contracte + 2 saptamani vechime de la rank 2
rank 4 => Voi decide eu cine merita,dupa activitate experienta
Rankul se va da numai la sedinta

Pentru Rank Down/Demisi:
- La 2 avertismente membru hitman v-a primi rank down.
- Daca il omori cu drive ( tragi de pe motor,din masina cu Q si E ) Drive By => demis.
- Omori in Safe-Zone => demis.
- Cei de rank 4-5 nu aveti voie AFK mai mult de 10 de minute.In caz contrar rank down.
- Faceti cerere la alta factiune => demis
Pentru Avertismente
- Omori fara contract.
- Ai un limbaj neadecvat
- Nu ai voie sa porti la semnatura/avatar date despre factiune (rank,factiune...)
- Tragi in Safe-Zone
- Daca tragi de pe motor,masina cu Q si E
- Nu aveti voie sa va rugati de tinta sa va lase sa il omorati.
- Dai date despre contract ( nu spui daca ai contract sau nu ),factiune,bani,casa,biz etc.
- Nu ai voie sa dai bani la prieteni sa puna contracte
- Nu aveti voie sa dati relog pentru ca,contractul este AFK sau nu il puteti omor.


Reguli necesare!!
1. Vreau sa aveti un limbaj adecvat intre voi si cu ceilati playeri de pe eGaming Comunity . (este prevazut si la regulament )
2. Vreau sa vad activitate si daca se poate cand aveti un contract sa il faceti cand mai RP (use knife and sniper)
3. Acum se va da rank UP si in functie de activitatea pe care o are membrul hitman in timpul saptamani .
4. Vreau ca de acum inainte sa anuntati aici daca nu puteti intra in timplu saptamani expl: "Eu nu pot intra pana luni am niste probleme" sau " Eu nu pot intra in timpul saptamani deoarece am de invatat " etc .
5. Nu incercati sa ma pacaliti ca voi aveti contracte pentru rank UP dar defapt ati pus majoritatea din contractele care le mai postaserati = > Avertisment + Rank Down! .
6. Cine lipseste la sedinta sau intarzie este absent, si nu va primi rank up .
HimPex
HimPex

Mesaje : 15
Data de inscriere : 04/08/2010
Oras: : HimPex

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum